категорії: блоґ-запис

Життя вдалося

теґи: Микола Тищенко, Монро, Тимофій Нагорний, цицьки

В Тимофія Нагорного життя вдалося, на відміну від інших лузерів, що частіше за все сидять у інтернеті та пишуть недобрі коменти. Так ось про справу: панчик завітав на кошегні вечорниці, які влаштовував  володар генделиків для заможних та сЄрйозних людей пан Микола Тищенко.  Звісно вєртєп був із блек-джеком та шльондрами красівими моделями та співачками, готовими заради мистецтва на все.

Як повідомляє Gazeta.ua ,  шановна еліта розважалася у "Гідропарку", але ж виявилось, що не вся та еліта, що їсть текілу біля басейну:

"Тищенко на відкритті сезону відсвяткував власний день народження. Фуршет з цього приводу влаштував для гостей заходу. Пропускали до нього тільки тих, кому на вході одягали блакитний браслет. Столи з наїдками і елітною випивкою обгородили стрічкою та охоронцями. Решта гостей танцювало біля сцени і фотографувалося біля банера."

Тепер можна переробити старе прислів'я з однієї дуже відомої кінострічки: "Твоє місце – біля банера".

Світлини усіх шановних та не дуже:

Почнемо за приємного. Монро вдягнулася дуже добре. Справді, я не шуткую. Цицьки, як завжди, забула, але в іншому скромно, як для церкви.

Вечірка була біля басейну, але ж басейн – не Тихий океан, а Микола Тищенко – не Джек Горобець. Тому вбрання вийшло чимось середнім між костюмом пірата та активним пенсіонером. Хотілося кежуала. а вийшло, як завжди.

Не знаю, чи то гоу-гоу гёрл, чи одна з гостей вечорниць. Але танці на двох стільчиках, зв`язаних між собою красним скотчем, та стакани з випитим скотчем поряд, а ще золотий купальних до п'ят, вражають в усіх смислах.

І на солодке – світлина у повний зріст знаного любителя гри в боулінг.

Ще на цьому шабаш з привода початку пляжного сезону були помічені Отар Кушанашвілі та Анастасія Приходько. Яке ж то свято без бійки, хоч би і потенціної.

 по матеріалам Gazeta.ua